לקוחות מספרים

testimonials1testimonials2testimonials3testimonials5testimonials4

סגולות האבנים אמנם מופיעות בספרי הקבלה העתיקים, אך אנו נתקלים בכוחותיהן גם במהלך היום יום:

לקוחות מספרים:

סיפר לנו לקוח שקנה דרך האתר שלנו עין החתול, הוא זוג צעיר נשואי עם ילדים קטנים שלפתע סבתא הזמינה אותו לביקור ותוך כדי שיחה אמרה שרוצה לעזור להם בקניית הדירה שעומדים לקנות…צלצל לשתף אותנו.

ועוד לקוח שגם כן קנה אבן עין החתול+ אבן סיטרין.

הלקוח עבר דירה לבית שמש מירושלים בגלל בעיות כלכליות. ואמר לנו בהתרגשות, שמה שהרוויח בכמה חודשים לא עשה בכמה שנים ובא לקנות לילדים הנשואים שלו גם כן אבן עין החתול.

לקוחה שלנו ששמעה גם על אבן עין החתול שיתפה אותנו, שקיבלה לאחרונה מכתב ממס הכנסה על החזר שכבר התייאשה ותמהה מדוע קיבלה את הסכום אחרי שרכשה את אבן עין החתול? ולא יום לפני…

לקוח ותיק סיפר לנו שמאז שעין החתול בכיסו, כלשונו: כאשר אני "ממלא" (כרטיס פיס לוטו) – תמיד זוכה, לא דווקא בסכום אגדי. אבל זוכה! ומעדיף שיהיה עוד אחד בארנק או בארנק של אשתו.

המלצה חמה משירלי 050-8193335 יפה היקרה והצוות המדהים! אני מאחלת לכן שתמשיכו בעבודתכן המבורכת. אני מאוד מעריכה את הנכונות, האיכפתיות והיחס האישי… טרם נתקלתי בשירות כזה. נשתמע

יפה  כן. את  מאבני   החושן. את  לא  מהעולם  אן  דברים  כאלה  היום!!! את  לא  מיתייסת   לכסף כמו  שאת  מיתייחסת  לבנאדם  !קשובה,מייעצת  איכפתית      ,לא  זורקת   תמוצר   לשקית וזהו  "חופרת" ביכדאי  שנקבל  תמוצר ♠ הנכון  ביותר  וגם  מ'צפרת   בהפתעות   קטנות  האנושיות,האיכפתיות,הכבוד,פשוט  ממגנטים  ,בלתי  אפשרי  לא  לחזור  אלייך  אין  עלייך!גדולה   מהחיים. למרות  שכל  הזמנותיי   היו בט'ל. ממליצה   בחום. גם  אני  בכל  מיני ,אתרים . לפני כן!תנסו….על  מה אני מדברת.

 

0523852662