קמעות מהקבלה וממקורות היהדות

למי מאיתנו אין חפץ שהוא הרבה יותר משמעותי עבורו מהשימוש הרגיל בו…?! חפץ שמרגיע אותו ומעניק לו תחושת ביטחון ברגעי שמחה ומשבר, אולי, תמונה מפעם הנושאת בתוכה זכרונות ילדות, טבעת נישואין יקרה הרבה מעבר לערכה הכספית, מתנות שקיבלנו מהילדים. לחפצים האישיים אלו יש כח רוחני המחזק אותנו.

תכשיטי הקמע פועלים באופן דומה. ההבדל הוא שעוצמתם הרוחנית של הקמעות חזקה יותר עד שהן יכולים להוביל אותנו לשינוי משמעותי בחיינו ברמה הרגשית והמעשית.

קמעות רבות מצויות בחנויות, אם אתם באמת רוצים שתרגישו שהקמע עוזרת לכם לשמירה, מזל, נגד כישופים, עין הרע, בריאות ועוד ברכות, אתם חייבים שהקמע יהיה  עשוי דווקא מכסף טהור 925 ולא מזהב. הכסף בקבלה זה טוהר, גם הצבע שלו יותר דומה ללבן – כאשר הכסף ממש חדש ובאותיות כ,ס,ף מלשון כוסף, נכסף- שאדם נכסף למשהו ומתאווה שיגיע אליו. נוהגים ביום הכיפורים להסיר כל תכשיט זהב, היות והזהב מזכיר את עגל הזהב ואת מידת הדין.

הזהב פוחת והולך לפי האותיות בגימטריא:  ז=7 ה=5 ב=2 , לעומתו הכסף הולך ומתרבה  כ=20 ס= 60 פ= 80 . כאשר אתה רוצה שמזלך יגבר תלך על קמע דווקא מכסף שכוסף וממשיך וכוסף. במיוחד שהקמעות אצלנו כתובות בידי סופר ירא אלוקים ולא בסין ולא בהודו שמנפיקים בסרט נע מאות של קמעות. כל קמע אצלנו מבורכת ומצוינת.מקמעות לשמירת הריון, לפריון, למזל, להחזרת אהבה, לשלום בית,וכמובן גם לעסקים לכסף לשפע ועוד.

דווקא האיש שהינו יציר כפיו של ה' שנברא מהעפר הוא סופג הכול ואינו נמשך לזהב. האישה שנבראה מהעצם של האיש היא תמיד קשה, חזקה, לא ממהרת להתפייס, זוכרת נשכחות (לא אוהדות) היא נמשכת לזהב משום שהוא דין. בקבלה כתוב שדווקא לכן היא חייבת גם לענוד תכשיט כסף כדי לאזן את עצמה שלא תהא רק רגזנית וטרדנית אלא יהיה חוט של חסד משוך על פניה  ותהייה יותר נינוחה.

קמעות העשויות מכסף וכמובן כסף טהור מומלץ לענוד לנשים בתוך הבגד שיגעו בגוף ולגברים משולבים במחזיק מפתחות לרכב או לבית שיהיה רק בחסד ורחמים שלא תשלוט מידת הדין.

קמע מכסף חרוט עליו שמות הקודש, שמות מלאכים. קמעות לעזרה בתחומים שונים בחיים, אם זה לפריון, לשמירת הריון, לאהבה בין איש לאשתו, להצלחה בעסקים, ולהורדת שפע.

מהו הקמע?  הקמע  הינה פיסת נייר או קלף שמכיל פסוקים, שמות קדושים או שמות מלכים,קמע יכול להיות גם חמסה, צמיד או תליון. הקמע האמיתי שעשוי כהלכה מכיל צרופים של שמות קודש עתיקים אשר מקובלים קיבלו את סוד סגולותיהם מדור לדור. קמע אמיתי צריך להיות כתוב על קלף מעור של צבי או חרוט על כסף או על זהב, או על מתכת המצופה בכסף או זהב. על פי חוכמת הקבלה גוף האדם ונפשו מורכבים מאותיות רוחניות המוליכות את השפע האלוקי, את החיות הגופנית ואת הרוחניות. האדם עלול חלילה לפגום בהשפעה על מזלו בגלל מעשיו. תפקידם של שמות הקודש על גבי הקמע הוא להחזיר לאדם את ההשפעה האנרגטית הנכונה. הקמע משפיע על רמת תודעת האדם ועל מצבו האנרגטי ביחס ליקום. נשיאת הקמע על האדם מסוגלת לפעולה של כוחות המדריכים את תת המודע של האדם ומשפיעים על פעולותיו היומיומיות

קמע הוא תכשיט בעל כוחות רוחניים המחוללים שינוי. הקמע כולל סמלים עתיקים בעלי עוצמה, צרופי אותיות, שמות מלאכים, ברכות או כל סימבול אחר. הוא עשוי ממתכות שונות בעלות תכונות אנרגטיות. השימוש בקמעות מתחילת האנושות נועדו למטרת שמירה, בריאות ועוד. הרבה קמעות כתובים מכילים פסוקים מהתורה וממכתבי קודש עתיקים. המקום הראשון במקורות שהמילה קמע מופיע בו כתוב הוא התלמוד הירושלמי ותלמוד הבבלי. הרמב"ן, הרשב"א והבעש"ט הסכימו לכתיבת קמעות על קלף כהגנה נגד עין הרע ולרפואה, לפי השקפתם הקמע צריך להיות בקירבת הגוף כדי ליצור מעטפת רוחנית לשמירה, ביטחון ועוד. גם בין חכמי הקבלה של הדור האחרון נוכל להבחין בהרבה שימוש בקמעות, לפי מסורת שהם מועילים, אומרים שגם הבעל שם טוב השתמש בשמות קדושים בקמעות, ככל שדרגת הרמה הרוחנית של כותב הקמע גבוה יותר, הקמע נחשב לבעל השפעה רבה יותר.

הקמעות לסוגיהן שורשן בדורות קודמים, חכמי הקבלה היו במדרגות רוחניות גבוהות או שקיבלו דברים ברוח הקודש או מהנבואה. קמעות יכולות לעזור לאדם לשפר ולשנות את מסלול חייו בתחומים רבים כגון: בריאות, פרנסה,זוגיות, פריון, הגנה מעין הרע כישופים ועוד. הקמע יוצר כוח רוחני חזק.

סמלים תמיד היו ביהדות ואף בדתות שונות, צבע התכלת למשל ידוע כמונע עין הרע,הציצית – צבעה תכלת, מרדכי היהודי לבש תכלת כאשר עלה על הסוס של המן הרשע מחשש לעין הרע.

ספר רזיאל המלאך מכיל בתוכו קמעות רבים. משתמשים בקמעות גם בזמננו, הקמעות המוכרים ביותר הם חמסה, אבני החושן, מגן דוד. גם בתרבויות המזרח, כמו בבל, מצרים וכן ארופה העתיקה עשו שימוש רב בקמעות. קמעות מוזכרים בתנ"ך. בספר "בראשית" למשל כשרחל גנבה מאביה לבן את "האורים והתומים", דוד המלך השתמש באבני החושן.

לפעמים קמעות עוזרים ומשפרים את המצב. קמעות יכולים להביא רפואה או להפחית את הסבל. אנו יכולים למצוא בקמעות עזרה ותועלת רבה, כל עוד לא נשכח שהמחליט הוא הקדוש ברוך הוא.

מוצרים מתאימים:

תליון קמע לפרנסה ועושר                                                

 ערכה לפרנסה הצלחה בעסקים                 קמע פרשת הקטורת                             ברכת הבית על קלף