תכשיטי קבלה

כל המושג של תכשיטי קבלה צבר תאוצה מאוד חזקה בשנים האחרונות במיוחד שהמושג "קבלה" נכנס לכל העולם בכל התרבויות. לא מעט מובילי דעת קהל כמו מדונה, אשטון קוצ'ר עוד רבים אימצו את מושג הקבלה ומשתמשים בתכשיטי קבלה. התורה העתיקה מתחילה להיות אטרקטיבית ובאופן כזה או אחר להיות אופנתית ומסקרנת.

לא צריך להיות מקובל גדול בשביל לזהות את הערך האסתטי הקבלי של תכשיטי קבלה. אלה מגיעים בשלל עיצובים יפיפיים, על בסיס מתכות שונות, בשלוב אלמנטים וסמלים מן הקבלה. אלמנטים אלה יהיו לרוב צירופי אותיות בעלי סגולות שונות, סמלים מן הקבלה כמו עץ החיים, מגן דויד ועוד. תכשיטי קבלה יורכבו לא אחת משגשוגת של חמש מתכות – זהב, כסף, בדיל, נחושת, ועופרת אשר על פי הרמב"ם מהווה קומבינציה שיכולה לשפר מאוד את חייו של הנושא אותה

בעולם היהודי – הקבלה, הינה דבר אלוקי שעובר מדור לדור וישנם הרבה סודות ורמזים.

רבים עונדים חוט אדום פשוט למראה על ידם. לא ברור מניין התחיל המנהג הזה וגם לא ברור מהו מקורו אבל יותר ויותר מאמינים נוהגים לענוד חוט אדום פשוט למראה על ידם. לא יודע אם אפשר לכנות את החוט תכשיט קבלה, אבל לאור העובדה שמאמיני הקבלה נוהגים לענוד אותו, אני מניח שהתשובה היא חיובית.

ישנם תליונים בצרופי "אותיות הקבלה"
נהוג מאוד לענוד שרשראות דקיקות עם צירוף המילים אלד שמשמעותו הגנה מעין הרע או סאל שמשמעותו שפע ושגשוג.

באבני החושן Even Ruby פונים אלינו לקוחות רבים, דתיים וחילוניים בדרישה שנייצר להם תכשיט עם 12 אבני החושן שנקראים גם אבני המזל. לאחר עיון רב בספרי לימוד ובמקורות חז"ל ותחקיר על אותם אבנים, נגלה לנו עולם מופלא על כוחם הרב וסגולותיהם של אבני המזל.
לכן יצרנו תכשיטי קבלה לגבר ולאשה, המשולבים עם 12 אבני החושן שהיו על אפודו של הכהן הגדול +קמעות מכסף טהור 925 שמגנות על העונד מפני מזיקים, לשמירה ובריאות.
ניתן להזמין תכשיט קבלה בתליון או במחזיק מפתחות לגבר. ולאשה  בשרשרות בעלות סגולה בשילוב האבנים המתאימות לצורך שלכם.

 מוצרים מתאימים:                 

               

אבני החושן ומגן דוד קמע               תליון מאבן אגט              צמיד נגד עין הרע

0523852662