השפעת אבני החושן על האדם העונד אותם

שתים עשרה האבנים שהיו משובצות בחושן של הכהן הגדול. שתים עשרה אבנים אלו מסמלות את שנים עשר שבטי ישראל, שבט שבט לפי צבעו ומזלו. כפי המובא בספרי הקבלה, גוון הצבע נקבע על פי עולמו הפנימי של כל שבט. האדם הינו עולם קטן בתוך העולם הגדול אומר הגאון מווילנא וכאשר נמשך לצבע מסויים, חסר לו בדמו אותו הצבע.

מהו מקורן של האבנים? כל האבנים לקוחות היישר מהטבע, מהמקומות בהם הן מצויות.

אבני החושן– אבני מזל, 12 אבנים שהיו משובצות בחושן אפשר להגדיר אותן כמזל וברכה,

מזל –וברכה ! 2 מילים עתיקות יומין במסחר היהלומים, כשנגמרת עסקה ואפילו לא נחתמת אבל צמד המילים שעוברות מדור לדור "מזל וברכה" מעידות על סיום העיסקה.

ימי הקשר בין העם היהודי לבין אבני החן כמו ימי ההיסטוריה הכתובה שלנו, אודם,פטדה,ברקת,נפך,ספיר יהלם, לשם, שבו, אחלמה, תרשיש, שוהם וישפה כבר נצנצו על אפודו של הכהן הגדול.

12 צבעים שונים של אבני החושן ל 12 שבטים.

מסורת נפלאה זו נמסרה לנו כאשר האבנים משובצות ב 3 שורות ובכל שורה 4 אבנים. כל צבע מסמל תקווה טובה בחיים, האיזון הנפלא בין כל אבני החושן משרה עלינו – מזל במשפחה, מזל בעסקים, להתרחק מכל מיני כישופים ומקטרגים ומכל מיני עין הרע, להביא לנו אור וטוב בסביבתינו, שנמשוך אלינו את האושר, האהבה בין איש לאישתו, שפע בפרנסה והצלחה בעסקים ומציאת עבודה. האיזון בין כל הצבעים הכהה לבהיר נותן לנו השראה של שמחה בחלק שלנו בעולמינו עם תקווה למשוך טוב ואור לעולמינו.מה שמיוחד שלכל שבט עם המיוחדות שלו והאופי שלו, וכשמאוגדים כולם יחד כל הגוונים, כל המזלות, כל הצבעים ו 12 השבטים הברכה שורה עלינו.כאשר כל אחד מילדינו "צבע שונה"  "גוון מיוחד" וכשמתאגדים כולם במשפחה כל אבני החושן כאיש אחד בלב אחד כולם אהובים כולם ברורים.

איך משתמשים באבנים? ראשית כל יש להכינן לשימוש. כל אבן מכילה מטעני אנרגיה חיוביים. תוך כדי שימוש או מעבר מיד ליד היא צוברת גם השפעות שליליות. הדבר דומה למטעני החשמל שבגופינו שיש אנשים שמשתמשים בהם רבות. כדי לנקות את האבן ולהחזירה למקורה, יש לטבול אותה במים טהורים ולייבשה בשמש. גם השמש היא מקור אנרגיה שסגולתו בריפוי, כפי שידוע לנו ש"שמש מרפא בכנפיה".

חשוב להדגיש, "שהכוח אינו בידי האבן. היא אומנם השליח והאמצעי, אך כל בעיה בה אנו נתקלים היא למעשה איתות משמיים שעלינו להתקרב לבוראנו. ולכן תנאי ראשון לפני תחילת ה'טיפול' אצלה הוא להחדיר את האמונה בכך שרק בורא העולם הוא כל יכול. ולקבל קבלה מעשית אחת קטנה בה יתמיד המטופל".רק לאחר תהליך זה מסכימים ב"אבני החושן Even Ruby לגשת לעצם העניין.

ניתן לענוד את האבנים ע"י שיבוצן בתכשיט, טוב לתלות את הקמע אבני החושן בשרשרת כסף על החזה והאור של אבני החושן יכנס ויזרום בעורקינו.

מוצרים מתאימים:

ברכת הבית אבני החושן             תמונת אבני החושן                       אבני החושן בכרטיס

                      

תמונות אבני החושן לחץ כאן

 

 

 

0523852662