פרנסה שפע עסקים מזל טוב – אבן עין החתול

ואל תצריכנו לא לידי מתנת בשר ודם… תקוותו של כל אחד שתהיה פרנסתו מצויה בשפע ויראה ברכה בעמלו. מובא בספרי הקבלה שהברכה האמיתית היא לא בסכום השכר אותו מרוויח האדם, אלא שהברכה והמזל יהיו שרויים בביתו ובאותו הכסף אשר הרוויח. אבן עין החתול מוזכרת בספרי הקבלה כבעלת סגולה לברכה בפרנסה. כל הנושאה בכיסו לא יראה לעולם עוני ובמקום עניות יבוא לו עשירות כמובא בספרים.

החלום של כל אחד מאיתנו שתהיה לנו פרנסה ברווח  ויותר מהכל שנרגיש ברכה בכסף.

פעמים רבות אתה שומע, "אשתי קבועה במשרד ממשלתי ואני בהייטק  8 שנים והמינוס מתקרב לגובה המשכורת"…

בספרי הקבלה כתוב, שלא משנה כמה אתה מרוויח אבל שהברכה והמזל יהיו מצויים בביתך ובכסף שהרווחת, ולא ינחתו על הוצאות בלתי צפויות וכל חודש סיפור .

לא פעם אתה מוצא את עצמך מוכר במשך יום שלם, ועוד שבוע, אבל התזרים מזומנים לא ניכר בבנק, הרבה ספרים ויועצים יכתבו על נושא מדאיג זה.

מה שרצינו לשתף אתכם, לפי הקבלה על אבן ייחודית, מי שנושא בכיסו את אבן "עין החתול" יראה עושר ולא יראה עוני כל חייו. זהו ציטוט מספר קבלה עתיק (שלטי הגיבורים)

רבות שמענו על אנשים ששתפו אותנו. פתאום חובות ישנים שכבר התייאשו – התקבלו, לפתע מכתב מבטוח לאומי או מס הכנסה על זיכויים שראו אור, חנויות שעמדו מוצרים במשך חודשים התחילו להתעניין בהם ולקנות אותם.

סגולה ידועה מספרי הקבלה הקדמונים – אבן "עין החתול" נאמר עליה שכל מי שנושאה בכיסו לא יראה לעולם עוני ובמקום עניות יבוא לו עשירות.

אבן עין החתול כשמה כן היא –  בצבע ירקרק אפור כצבע של עין החתול כאשר עובר קו  אור לאורך האבן, צורתה של עין החתול אובלית וצבעה מזכיר עין חתול – חתול ממש, אבן עין החתול באה בתליון על שרשרת כסף או על כרטיס (כגודל כרטיס ביקור) שנוח לשאת אותה בארנק –מקום הכסף.

אבן עין החתול מושכת את הכסף לכסף, ולכן תמיד צריך להימצא בארנק כסף (אפילו כסף קטן) שיהיה כלי לברכה  שיהיה למזל על מה לחול. לכל אחד מאיתנו שיש כרטיסי אשראי נצרף כרטיס נוסף עם אבן עין החתול בתוספת תפילה קטנה שיהיה ברכה בעמלינו ממקור הברכות.

לא בכדי אבן עין החתול מאד התפרסמה בקרב כל החוגים מי מאמין יותר ומי מאמין בדרכו. המיוחד באבן עין החתול – פס האור שחותך אותה לאורכה וזה השם המיוחד שמזכיר ממש עין של חתול. ניתן להשיג את אבן עין החתול מודבקת על כרטיס בגודל כרטיס ביקור וטוב להכניסה בארנק בין השטרות… ובעזרת ה' המזומנים זורמים.

ומכל העצות הצטיידו באבן יוקרתית זו בארנק והשפע יזרום.

מוצרים מתאימים:

עין החתול בכרטיס                 עין החתול קריזובריל       להצלחה בעסק                                              

          

 

0523852662